за нас

Гуангжу Hybon Електронски технологија копродукции, Ltd е професионална анти-кражба производи производител кој произведува аларми на часот и RF систем и обезбедува интегрирани услуги за стоковните куќи со најдобрите решенија и добра по-продажни услуги.

Со 10 години производство и истражување искуства, сме развиле повеќе од 100 калапи и се извезуваат во повеќе странски земји, како Европа, Америка, Јужна Америка и земјите од Блискиот Исток. Нашите производи линија покрива облека тагови, чевли ознаки, шише ознаки, етикети мастило, накит ознака, часот етикети, RF системи, мобилни безбедност, безбедноста камера, лаптоп безбедност, лаптоп безбедност, итн Имаме иновативна идеја и силна истражување и развој сила, и можеме да се прилагодите производи за корисници. 

Добивме длабока доверба од клиентите преку зрели добра комуникација. На кориснички услуги задоволи клиентите со професионален тим за продажба, професионални фабрика технологија и внимателен услуга по продажбата.

Сигурен систем за обезбедување на квалитет и добра услуга по продажбата се нашите предности. Ве молиме љубезно контактирајте не за повеќе детали.

Нашата цел е да биде вашиот партнер во трговијата на мало продавници безбедност.

20150518042759182 (1)