RRETH NESH

ndjekja e cilësisë më të mirë

Guangzhou Hybon Electronic Technology Co, Ltd, është një profesionist produkteve anti-vjedhje prodhues i cili prodhon grepa sigurisë, tags EAS dhe ofron shërbime të integruara për pakicë dyqane me zgjidhjet më të mira dhe të mirë pas-shitjes shërbimeve.

Me më shumë se 12 vjet të prodhimit dhe përvojave kërkimore, ne kemi zhvilluar anti-vjedhje të sigurisë grepa me patentë tona për tregun e SHBA dhe më shumë se 100 tags molds të sigurisë dhe të eksportuara në ...

PRODUKTET

Shkarko Produktet tona mbulon rroba, këpucë tags tags, tags shishe, etiketa ngjyrë, tag bizhuteri, jam Etiketa, sistemet RF, të sigurisë celular, të sigurisë kamera, laptop të sigurisë, të sigurisë notebook, etj