Rreth nesh

Guangzhou Hybon Electronic Technology Co, Ltd, është një profesionist i produkteve anti-vjedhje prodhues i cili prodhon alarmet e PD dhe RF të sistemit dhe ofron shërbime të integruara për dyqane me zgjidhjet më të mira dhe të mirë pas-shitjes shërbimeve.

Me 10 vjet të prodhimit dhe përvojave kërkimore, ne kemi zhvilluar më shumë se 100 moulds dhe eksportohet në shumë vende të huaja si Evropa, Amerika, Amerikën e Jugut dhe vendet e Lindjes së Mesme. Shkarko Produktet tona mbulon rroba, këpucë tags tags, tags shishe, etiketa ngjyrë, tag bizhuteri jam Etiketa, sistemeve RF, të sigurisë celular, kamera të sigurisë, të sigurisë laptop, sigurinë fletore, etj Ne kemi ide të reja dhe hulumtim dhe zhvillim të fortë forca, dhe ne mund ta rregulloje produktet për konsumatorët. 

Ne kemi marrë besimin e thellë nga konsumatorët nëpërmjet komunikimit të pjekur mirë. Shërbimet e përshtatur të kënaqur klientët me ekip profesional shitjes, teknologji profesionale fabrikës dhe të përsosur pas shitjes shërbimi.

sistem i besueshëm i sigurimit të cilësisë dhe të përsosur pas shitjes shërbimi janë avantazhet tona. Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë detaje.

Qëllimi ynë është që të jetë partneri juaj dyqane pakicë sigurisë.

20150518042759182 (1)